Mykowa Góra - opis

Zapraszam Państwana Mykową Górę – Agroturystyki Ekologicznej-przepięknie położonej w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego

z pięknym widokiem na całą okolicę na dużej, atrakcyjnej, ogrodzonej działce o pow. 1. 5 ha.


Jest to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób.

Oferta nietypowa dla osób, które szukają spokoju, wyciszenia,wypoczynku wśród przyrody w atmosferze sztuki, ekologii, ezoteryki , zdrowego jedzenia , dobrych, zdrowych energii, na tereniebez cieków szkodliwych dla zdrowia, gdzie otoczenie i jego energia sprzyja prawdziwemuwypoczynkowi.


Chciałabym Państwu zaoferować pobyt z możliwością zakwaterowania w domkach typu holenderskiego z tarasami i w apartamencie drewnianym domku. Mam do dyspozycji trzy domki ,w każdym z nich są dwie sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka i duży zadaszony taras ze stołem i wygodnymi ławkami. Domki usytuowane są wśród brzóz i obok sosnowego lasu, w pewnym oddaleniu od mojego domu. W każdym domku może przebywać od 2 do 6 osób.

Ponadto apartament w drewnianym domku, w którym są dwa pokoje z łazienkąi duża dobrze wyposażona, przestronna, komfortowa letnia kuchnia i jadalnia do wyłącznej dyspozycji Państwa. Apartament znajduje się

w pobliżu domu,w którym mieszkam. Może przebywać w nim od 2 do 4 osób.

Na terenie Mykowej Góry jest wydzielone miejsce na ognisko ze stołem i siedziskami i dużo miejsca do wypoczynku na 1. 5 ha działce z dala od zgiełku, w malowniczej scenerii, z pięknym widokiem z góry na okolicę.

Polecam domki dla rodzin z dziećmi, które mogą na ogrodzonym terenie czuć się bezpiecznie. Kontakt z psem owczarkiem, który ma na imię Dino i uwielbia dzieci, bawi się piłką nawet z rocznymi dziećmi, daje się głaskać i przytulać. Są też dwa kotki Puszek i Feliks.

Docelowo mam zamiar organizować różne warsztaty rozwoju osobistego, do tego przeznaczę salę ,która jest prawie na ukończeniu. Będzie drewniana podłoga już w tym roku. Zachęcam osoby, które takie warsztaty prowadzą / i chciałyby wyjechać z kameralną grupą do ok. 20 osóbi spędzić kilkadniprzeprowadzając zajęcia w miłym otoczeniu. Mogę zaoferować noclegi i wyżywienie /może być wegetariańskie ekologiczne z moich warzyw/

Jestem artystą plastykiem, architektem, od 10 lat rolnikiem, uprawiam z dużym trudemekologiczną żywność, zioła, maluję obrazy, robięzdjęcia, maluję artystycznie ściany, projektuję wnętrza. Jednak najwięcej czasu i energii poświęcamosobom potrzebującym pomocy / na specjalne życzenie mogę odprowadzić inne byty, wyrzucić klątwy i kody z dzieciństwa i poprzednich wcieleń-pomagam w tym zakresie od ponad 20-tu lat z dużym skutkiem. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że przyczyną wielu chorób, złego samopoczucia ,wielu niepowodzeń są właśnie byty, klątwy czy też kody, a po ich usunięciu wszystko mija bezpowrotnie. Reiki, tarot-moje dodatkowe zainteresowania…Skończyłam wiele kursów np. doradztwa życiowego, dwa stopnie reiki,uzdrawianie metodą dwu-punktu i wiele innych. . Wszystko po to by móc pomagać sobie i innym na ścieżce rozwoju osobistego.

Moim marzeniem i nieustannym staraniem jest stworzenie na „Mykowej Górze” wyjątkowej atmosferydla osób, które chciałyby wypoczywać w sposób świadomy, w miejscu gdzie można medytować ,ćwiczyć jogę, jeść zdrowe jedzenie lub przeprowadzić głodówkę zdrowotną / mogę pomóc/, rozmawiać o rzeczach, na które często nie mamy czasu lub okazji, czytać książki, które mam do dyspozycjidla moich Gości /dla każdego coś się znajdzie, żeby zmienić swoje życie na lepsze/.

Każdy wróci do domu z nowymi wrażeniami, nie wyjedzie bez pomocy, czy to psychicznej, czy fizycznej, a może z pomysłem na nowe urządzenie domu, czy nowe ustawienie łóżka np. wg. zasad feng-shui i dobrych energii – mogę sprawdzić cieki na podstawie planu mieszkania i doradzić co dalej robić…. Każda zagubiona osoba, zastanawiająca się w którym kierunku pójść uzyska pomoc, jeśli tylko zechce otworzyć się na zmiany w swoim życiu.

Zależy mi na osobach, które docenią wysiłek i pracę włożoną w otoczenie domu,docenią też atmosferę intymności i spokoju. Dlatego też nie akceptuję osób, proszę wybaczyć , nadużywających alkoholu, jak również palących papierosy. W domkach nie ma telewizorów, jest natomiast internet, dostęp do wielu gier planszowych i książek. Wiele osób docenia ten fakt, że mogą pozbyć się niektórych przyzwyczajeń i nieco odmienić swoje życie, swoje i swoich bliskich.

MykowaGóra to wyjątkowe miejsce, o którymnie można zapomnieć, z pięknym widokiem i dużą przestrzenią wokół domu wśród pięknych roślin, w sosnowym lesie, jesienią pełnych grzybów.

Do dużego jeziora Ostrzyckiego jest 1 km, gdzie można popłynąć statkiem, wypożyczyć kajaki, wykąpać się /jest kilka plaż/, do mniejszego też 1 km. W pobliżu ok. 3km jest góra Wieżyca najwyższe wzniesienie na tej szer. geogr. w Europie z punktem widokowym. Szymbark - kultowe miejsce Kaszub z różnymi ciekawostkami typu: najdłuższa deska świata, krzywy dom- „do góry nogami”, największy fortepian itp. 1 km do Parku Linowego.

Nad morze 45 km - do Trójmiasta też. Możliwość aktywnego spędzania czasu-nordic-walking, rowerowe trasy.

Najchętniej polecam pobytyna kilka, kilkanaściedni, wtedy naprawdęmożna skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw, które mogę zaproponować i wrócić z nowymi siłamido domu iniełatwej codzienności.