Regulamin

REGULAMIN

MYKOWA GÓRA”

Szanowni Państwo!

Serdecznie witamy na Mykowej Górze, mamy nadzieję, że za pomocą niniejszego regulaminu uda nam się zapewnić Państwu pełne zadowolenie i sprawną organizację wypoczynku w naszej Agroturystyce.

1. Gospodarze „Mykowej Góry” służą Państwu wszelką pomocą i są do Państwa dyspozycji w domu lub pod numerem telefonu 501 432 779.

2. Na terenie „Mykowej Góry” będziemy się starali zapewnić Państwu:

-warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku

-bezpieczeństwo pobytu, w tym zachowanie tajemnicy informacji o Gościu

-profesjonalną i uprzejmą obsługę

3. Miejsca noclegowe na naszym terenie są wynajmowane na doby hotelowe.

4. Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14.00 , a kończy się o godzinie 10.00 dnia następnego.

5. Gość „Mykowej Góry” po przyjeździe tego samego dnia zgłasza się   do nas z ważnym dokumentem tożsamości w celu dokonania meldunku i uregulowania wszelkich opłat.

Obowiązuje opłata klimatyczna w kwocie 2zł/dobę, dzieci do lat 5 nie obowiązuje.

Obowiązuje też kaucja w przypadku wynajmu domków - za każdy jednorazowy pobyt 200zł od domku.

Kaucja jest zwracana po odbiorze przez nas domku, który powinien być oddany w takim stanie, w jakim był wynajęty. Używana pościel zdjęta i ułożona, razem z ręcznikami Naczynia umyte, schowane w szafkach, śmieci wyrzucone do specjalnych pojemników, w których segregujemy odpady. Oczywiście wszystkie zniszczenia będą odliczane z kaucji. Za sprzątanie domku pobieramy opłatę 50zł /w sytuacji, kiedy będzie niesprzątnięty/.

6. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia jest możliwe w miarę możliwości i należy go zgłosić z wyprzedzeniem przynajmniej jednodniowym.

7. Rezerwacji należy dokonać telefonicznie lub pocztą elektroniczną Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

8. Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 25% ceny całego pobytu na numer konta zamieszczonego w zakładce kontakt.

9. Dokonanie wpłaty zaliczki i rezerwację potwierdzamy mailem.

10. Nasi Goście ponoszą odpowiedzialność za mienie znajdujące się w pokojach i domkach, a także na terenie posesji. Zobowiązują się do finansowego pokrycia ewentualnych strat i zniszczeń.

11. Nie ponosimy odpowiedzialności za niedopilnowane dzieci i wszelkie sytuacje, które mogą z takiego faktu zaistnieć.

Zobowiązujemy Rodziców do opieki nad swoimi dziećmi ,a także zwrócenie uwagi, aby nie niszczyły roślinności znajdującej się na terenie naszej Agroturystyki. Wkładamy w nasze otoczenie mnóstwo pracy i chcielibyśmy ,aby wszystkie osoby łącznie z dziećmi to szanowały.

12. W trosce o zdrowie naszych Gości i wspólne bezpieczeństwo w pokojach, domkach i na terenie całej posesji obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. A już zdecydowanie zabraniamy wyrzucania niedopałków pod tarasy i domki-taka sytuacja grozi pożarem. Prosimy też o nie wyrzucanie śmieci pod tarasy.

13. Ponadto nie akceptujemy nadużywania alkoholu.

14. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach 22.00 do 7.00 rano.

15. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w domkach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia domków i pokoi.

16. Gospodarze „Mykowej Góry” nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w pokojach i domkach.

17. Gość „Mykowej Góry” nie może przekazywać pokoju, ani domku osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres ,za który uiścił opłatę.

18. Osoby nie zameldowane mogą przebywać w domkach lub pokojach po uprzednim uzgodnieniu tego z gospodarzami, ale tylko w godzinach od 9.00 d0 20.00.

19. Parkowanie jest możliwe na terenie na miejscach uzgodnionych z gospodarzami. Teren jest ogrodzony , brama zamykana, jednak parkowanie jest niestrzeżone.

20. W uzasadnionych przypadkach /pojawiający się dym lub otwarte okno w czasie burzy/ gospodarz może wejść do domku ,czy pokoju pod nieobecność gości.

21. Osoby, które nie podporządkują się wymogom niniejszego regulaminu lub będą naruszały prawo do nieskrępowanego wypoczynku pozostałych gości zostaną usunięte z „Mykowej Góry” przez nas bez prawa do jakiegokolwiek odszkodowania.

22. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu opłaty nie podlegają zwrotowi.

23. Gość, który zdecyduje się na pobyt w naszej Agroturystyce automatycznie zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu oraz akceptuje jego warunki.

24.Akceptujemy zwierzęta- psy jednak na pewnych warunkach, które indywidualnie ustalamy. Posiadamy własne zwierzęta dlatego konieczny jest wzajemny kompromis i zrozumienie, a także dostosowanie się do sytuacji w gospodarstwie. Nie akceptujemy kotów ze względu komfort osób, które mają alergię na sierść kotów.

25. Każdorazowo prosimy o otwieranie i zamykanie za sobą bramy wjazdowej ze względu na bezpieczeństwo ludzi i zwierząt.Prosimy też o nie wypuszczanie naszego psa,gdyby chciał wyjść za Państwem na zewnątrz, gdyby jednak tak się stało mimo wszystko i wyszedł na zewnątrz posesji ,bardzo prosimy o poinformowanie nas jak najszybciej o tym fakcie.Prosimy o wyrozumiałość -Dino  może pobiec za nieznajomymi nawet bardzo daleko.Pies może być zabierany na spacer po uprzednim uzgodnieniu ,jednak na smyczy.

26. O wszystkich nietypowych sprawach nie ujętych w regulaminie, a wiążących się z bezpieczeństwem naszego gospodarstwa chcielibyśmy być informowani.

27. O wszystkich sprawach nie objętych niniejszym regulaminem decydują gospodarze Agroturystyki „Mykowa Góra”

Regulamin znajduje się w każdym pokoju i domku oraz jest do wglądu u gospodarzy, a także na stronie www.mykowagora.pl

Życzymy udanego pobytu

Gospodarze „Mykowej Góry”