Dojazd

DOJAZD Z GDAŃSKA samochodem

Jedziemy przez Żukowo -na Kartuzy,w Dzierżążnie w lewo na Kiełpino, w Kiełpinie w lewo przez Somonino, w Somoninie w prawo na Ostrzyce,Goręczyno-przed kościołem w lewo i na zakręcie w podporządkowaną drogę Na Koszowatkę -trakt konny. Proszę nie jechać na Ostrzyce!!Mijamy stolarnię ,paszarnię po prawe stronie,zaczynają się zabudowania i za zakrętem widzimy przystanek autobusowy po lewej stronie . Dojeżdżamy do sklepu po prawej stronie drogi .Ten sklep jest na Koszowatce ,u podnóża „Mykowej Góry”.Żeby wjechać na „Mykową Górę” trzeba jeszcze pojechać ok.50m za sklep i po prawej stronie będzie małe skrzyżowanie,w które trzeba skręcić i zaraz z prawej strony zobaczymy zieloną bramę. ToTu. Bramę trzeba sobie otworzyć i za sobą zamknąć ,wjechać na samą górę,gdzie jest miejsce na samochód.

Jeśli ktoś jedzie z innej strony np.od Wieżycy ,czy Szymbarka nie dojeżdżamy do centrum Ostrzyc ,tylko musimy dojechać do pensjonatu Stolem ,przed samym parkingiem jest droga w prawo „Na Koszowatkę” 1 km mamy do „Mykowej góry” z tego miejsca. Jak się zaczną pojawiać domy po lewej stronie za chwilę zobaczą Państwo zieloną bramę też po lewej stronie na wprost,z prawej strony będzie staw i biały dom z blaszanym dachem.To tu.

Można dojechać na „Mykową Górę” pociągiem z Gdyni i wysiąść na stacji Sławki-bez przesiadki lub z Gdańska lub z Wrzeszcza z przesiadką podobnie. Można też dojechać do Kartuz.Ze Sławek mogę Państwa odebrać samochodem. Nie jest też problemem odebrać Państwa z lotniska Rębiechowo. Zachęcam do przylotu samolotem.