Przedmiotem mojej działalności projektowej są wnętrza mieszkań, apartamentów, domów wraz z zagospodarowaniem działki, ogrodzeniem i elewacją, a także obiekty publiczne: sklepy, biura,restauracje itp.

Projektowanie wnętrz traktuję z wielkim zaangażowaniem, a każdy kolejny projekt to nowe wyzwanie, źródło kolejnych inspiracji i pomysłów. Mam duże, wieloletnie doświadczenie zawodowe i bardzo dużą ilość realizacji swoich projektów.

Jestem inżynierem architektem /po Politechnice Gdańskiej/ i zarazem artystą plastykiem ,architektem wnętrz /ukończyłam Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych wydział Architektury Wnętrz w Gdańsku/. Wykształcenie na tych dwóch uczelniach - technicznej i artystycznej znacznie ułatwia mi zaprojektowanie dobrego wnętrza, pod względem technicznym, funkcjonalnym i artystycznym.

Nie tworzę projektów szablonowo. Na bieżąco śledzę najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz oraz nowatorskie rozwiązania techniczne, tak by moje projekty były coraz lepsze. Jednak nie naśladuję i nie powielam tego co jest modne, jak często zdarza się to na rynku projektowym. Tworzę projekty nietypowe, ponadczasowe, a wnętrza wykonane wg moich pomysłów nie trzeba zmieniać tuż za zmieniającą się modą. Satysfakcję daje mi coraz większe grono zadowolonych Klientów, co świadczy o tym, że doskonale trafiam w ich gusta. Poznanie preferencji i upodobań Klientów to w mojej pracy jeden z ważniejszych etapów współpracy. Pracę nad projektem zaczynam uwzględniając życzenia Klienta, który jest moim Partnerem w procesie projektowym.

Oferuję fachowe doradztwo podczas wyboru materiałów wykończeniowych oraz mebli. Niejednokrotnie sama dokańczam moje projektowane dzieło malując artystycznie ściany - wówczas tworzę jakby przestrzenny obraz danego wnętrza, a efekty są zaskakujące, co powoduje, że każde w ten sposób wykonane wnętrze ma indywidualny, artystyczny charakter.

W procesie projektowym wszystkie uzgodnienia i spotkania przebiegają zwykle bardzo sprawnie i skutecznie, wszystkie terminy moich prac staram się dostosować do potrzeb Inwestora i budowy.

Ok. 90% moich projektów jest realizowane, na stronach internetowych innych pracowni projektowych często zamieszczane są tylko komputerowe wizualizacje wstępne w 3D, nie można tam znaleźć zdjęć z realizacji projektów, co może oznaczać, że te projekty nigdy nie są zrealizowane...

Ceny za moje usługi nie są wygórowane, biorę pod uwagę możliwości finansowe moich Klientów i dostosowuję zakres prac i ich wycenę do indywidualnej sytuacji i potrzeb, nie trzymam się sztywno rynkowych cenników.

Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy chcą sprawnie i profesjonalnie urządzić swoje wnętrze w rozsądnej cenie .

Dla lepszego zobrazowania zaprojektowanych przeze mnie obiektów zamieściłam zdjęcia z budów przed przystąpieniem do prac projektowych, wybrane fragmenty projektów i stan po realizacji, łącznie z artystycznie pomalowanymi przeze mnie ścianami.

Zachęcam do współpracy i zapewniam ,że cały proces od projektu do jego realizacji przebiegnie w miłej atmosferze, sprawnie i z bardzo dobrym skutkiem.