Projektowanie i aranżacja wnętrz

Głównym polem mojej działalnościprojektowej są wnętrza mieszkań i apartamentów, domów, a także obiektów komercyjnych sklepów, biur, lokali usługowych ,jak również ich otoczenie.

Projektowanie wnętrz traktuję z wielkim zaangażowaniem, a każdy kolejny projekt to nowe wyzwanie, źródło kolejnych inspiracji i pomysłów. Mam duże, wieloletnie doświadczenie zawodowe i bardzo dużą ilość realizacji swoich projektów. Fakt, że jestem inżynierem architektem /po Politechnice Gdańskiej/i zarazem artystą plastykiem/ukończyłam Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych wydział Architektury w Gdańsku/ ułatwia mi w ogromnym stopniu połączenie funkcji z dobrą kompozycją i wyrazem artystycznymprojektowanych wnętrz.
Nie tworzę projektów szablonowo. Na bieżąco śledzę najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz oraz nowatorskie rozwiązania techniczne, tak by moje projekty były  coraz lepsze. Satysfakcje daje mi coraz większe grono zadowolonych Klientów, co świadczy o tym, że doskonale trafiam w ich gusta. Poznanie preferencji i upodobań Klientów to w mojej pracy jeden z ważniejszych etapów współpracy. Pracę nad projektem zaczynam w momencie gdy je dokładnie poznam,Klient jest Partnerem w procesie projektowym.

Oferuję fachowe doradztwo podczas wyboru materiałów wykończeniowych oraz mebli. Niejednokrotnie sama dokańczam moje projektowane dzieło malując artystycznie ściany -wówczas tworzę jakby przestrzenny obraz danego wnętrza, a efekty są najczęściej ponadczasowe i nietuzinkowe.
Projekt jest wykonany profesjonalnie pod względem technicznym, tak aby ekipy realizujące projekt mogły je prawidłowo odczytac.

Wszystkie uzgodnienia i spotkania przebiegają zwykle bardzo sprawnie i skutecznie, wszystkie terminy moich prac staram się dostosować do potrzeb Inwestora.
Proszę się nie zrażać ,że jest to strona Agroturystyki Eko , gdzie od 12 lat mieszkam i jednocześnie jestem rolnikiem, a od trzech lat w miesiącach letnich zapraszam Gości na „Mykową Górę” do cudownego miejsca na Kaszubach, gdzie mogą odpocząć i się wyciszyć.
Zapraszam do współpracy wszystkich Państwa, którzy chcą sprawnie i profesjonalnie urządzić swoje wnętrze.

Zachęcam do obejrzenia tylko niektórych przykładów moich realizacji.Chyba nie mam projektów, które byłyby nie zrealizowane. Jednak wielu z nich nie mogę tu zamieścić.Mam nadzieję ,ze zamieszczone tu przykłady przekonają Państwa,że warto nawiązać współpracę ze mną i oddać w moje ręce tak odpowiedzialne zadanie, jakim jest projekt domu ,czy mieszkania.