Regulamin

Szanowni Państwo!

Serdecznie witamy na Mykowej Górze, mamy nadzieję, że za pomocą niniejszego regulaminu uda nam się zapewnić Państwu pełne zadowolenie z wypoczynku w naszej Agroturystyce, a jednocześnie zapewni jego sprawną organizację.

1. Gospodarze „Mykowej Góry” służą Państwu wszelką pomocą i są do Państwa dyspozycji w domu lub pod numerem telefonu 501 432 779.
2. Na terenie „Mykowej Góry” będziemy się starali zapewnić Państwu:
-warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku
-bezpieczeństwo pobytu, w tym zachowanie tajemnicy informacji o Gościu
-profesjonalną i uprzejmą obsługę
3. Miejsca noclegowe na naszym terenie są wynajmowane na doby hotelowe.
4. Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14.00 , a kończy się o godzinie 10.00 dnia następnego.
5. Gość „Mykowej Góry” po przyjeździe tego samego dnia zgłasza się do nas z ważnym dokumentem tożsamości w celu dokonania meldunku i uregulowania wszelkich opłat.
Obowiązuje opłata klimatyczna w kwocie 2zł/dobę, dzieci do lat 5 nie obowiązuje.
Obowiązuje też kaucja w przypadku wynajmu domków - za każdy jednorazowy pobyt 200zł od domku.
Kaucja jest zwracana po odbiorze przez nas domku, który powinien być oddany w takim stanie, w jakim był wynajęty. Używana pościel zdjęta i ułożona, razem z ręcznikami Naczynia umyte, schowane w szafkach, śmieci wyrzucone do specjalnych pojemników, w których segregujemy odpady. Oczywiście wszystkie zniszczenia będą odliczane z kaucji. Za sprzątanie domku pobieramy opłatę 50zł /w sytuacji, kiedy będzie niesprzątnięty/.
6. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia jest możliwe w miarę możliwości i należy go zgłosić z wyprzedzeniem przynajmniej jednodniowym.
7. Rezerwacji należy dokonać telefonicznie lub pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
8. Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 25% ceny całego pobytu na numer konta zamieszczonego w zakładce kontakt.
9. Dokonanie wpłaty zaliczki i rezerwację potwierdzamy mailem.
10. Nasi Goście ponoszą odpowiedzialność za mienie znajdujące się w pokojach i domkach, a także na terenie posesji. Zobowiązują się do finansowego pokrycia ewentualnych strat i zniszczeń.
11. Nie ponosimy odpowiedzialności za niedopilnowane dzieci i wszelkie sytuacje, które mogą z takiego faktu zaistnieć.
Zobowiązujemy Rodziców do opieki nad swoimi dziećmi ,a także zwrócenie uwagi, aby nie niszczyły roślinności znajdującej się na terenie naszej Agroturystyki. Wkładamy w nasze otoczenie mnóstwo pracy i chcielibyśmy ,aby wszystkie osoby łącznie z dziećmi to szanowały.
12. W trosce o zdrowie naszych Gości i wspólne bezpieczeństwo w pokojach, domkach i na terenie całej posesji obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. A już zdecydowanie zabraniamy wyrzucania niedopałków pod tarasy i domki-taka sytuacja grozi pożarem. Prosimy też o nie wyrzucanie śmieci pod tarasy.
13. Ponadto nie akceptujemy nadużywania alkoholu.
14. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach 22.00 do 7.00 rano.
15. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w domkach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia domków i pokoi.
16. Gospodarze „Mykowej Góry” nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w pokojach i domkach.
17. Gość „Mykowej Góry” nie może przekazywać pokoju, ani domku osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres ,za który uiścił opłatę.
18. Osoby nie zameldowane mogą przebywać w domkach lub pokojach po uprzednim uzgodnieniu tego z gospodarzami, ale tylko w godzinach od 9.00 do 20.00.
19. Parkowanie jest możliwe na terenie na miejscach uzgodnionych z gospodarzami. Teren jest ogrodzony , brama zamykana, jednak parkowanie jest niestrzeżone.
20. W uzasadnionych przypadkach /pojawiający się dym lub otwarte okno w czasie burzy/ gospodarz może wejść do domku ,czy pokoju pod nieobecność gości.
21. Osoby, które nie podporządkują się wymogom niniejszego regulaminu lub będą naruszały prawo do nieskrępowanego wypoczynku pozostałych gości zostaną usunięte z „Mykowej Góry” przez nas bez prawa do jakiegokolwiek odszkodowania.
22. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu opłaty nie podlegają zwrotowi.
23. Gość, który zdecyduje się na pobyt w naszej Agroturystyce automatycznie zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu oraz akceptuje jego warunki.
24.Akceptujemy zwierzęta- psy jednak na pewnych warunkach, które indywidualnie ustalamy. Posiadamy własne zwierzęta dlatego konieczny jest wzajemny kompromis i zrozumienie, a także dostosowanie się do sytuacji w gospodarstwie. Nie akceptujemy kotów ze względu komfort osób, które mają alergię na sierść kotów.
25. Każdorazowo otwieramy i zamykamy za sobą bramę wjazdową ze względu na bezpieczeństwo ludzi i zwierząt. Prosimy też o zrozumienie i nie wypuszczanie naszych psów przez bramę, gdyby znalazły się luzem. Gdyby taka sytuacja jednak zaistniała prosimy o poinformowanie nas jak najszybciej . Psy mogą być zabierane na spacer po uprzednim uzgodnieniu jednak ze smyczą.
26. O wszystkich nietypowych sprawach nie ujętych w regulaminie, a wiążących się z bezpieczeństwem naszego gospodarstwa chcielibyśmy być informowani.
27. O wszystkich sprawach nie objętych niniejszym regulaminem decydują gospodarze Agroturystyki „Mykowa Góra”

Regulamin znajduje się w każdym pokoju i domku oraz jest do wglądu u gospodarzy, a także na stronie www.mykowagora.pl

Życzymy udanego pobytu
Gospodarze „Mykowej Góry”
Mirosława Myk-Mocny "Mykowa Góra" ul.na Koszowatkę 17 83-311 Ostrzyce tel 501432779 - Agroturystyka, Projektowanie Wnętrz, Malarstwo.