Warsztaty Rozwojowe

Wakacje z Vedic Art 2019

27.08-01.09.2019 

Zobacz jak się bawiliśmy

Wakacje z Vedic Art 2019

25-30.06.2019 

Szczegóły

Wakacje z Vedic Art 2017

14-17.09.2017 

Zobacz jak się bawiliśmy

Wakacje z Vedic Art 2018

25-31.08.2018

Czerwcówka z Vedic Art 2018

11-17.06.2018

Wakacje z Vedic Art 2017

11-17.08.2017

Zobacz jak się bawiliśmy

Majówka z Vedic Art 2017 

03-07.05.2017

Zobacz jak się bawiliśmy

 

Szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł zorganizować warsztaty lub szkolenia? Zapraszamy do Mykowej Góry. Niech cudowna atmosfera Kaszub udzieli się Tobie i uczestnikom Twoich warsztatów.

Poczuj magię Kaszub podczas warsztatów

Mykowa Góra to wyjątkowe miejsce. Bliskość natury, niepowtarzalne widoki i dobra energia, która tu panuje sprawia, że to wymarzone miejsce do zorganizowania kameralnych (do 20 osób) obozów jogi, plenerów malarskich, warsztatów artystycznych, zielarskich, medytacyjnych czy rozwoju duchowegoPrzestronny ogród, bliskie sąsiedztwo pól i lasów, z dala od miejskiego zgiełku, sprzyja medytacji i twórczej pracy.

Sala wykładowa/ szkoleniowa

Do Twojej dyspozycji oddaliśmy 60 metrową salę wykładową z drewnianą podłogą (idealną do ćwiczeń jogi) i kominkiem, który stwarza ciepłą atmosferę nie tylko przy medytacjach. W miarę potrzeby sala może być wyposażona w stoły, krzesła, dostęp do wi-fi. Zajęcia z jogi i medytacji można również prowadzić na świeżym powietrzu w naszym ogrodzie. Więcej szczegółów i zdjęć sali znajdziesz tu.

 

Noclegi

Uczestnicy mogą nocować w trzech domkach typu holenderskiego z tarasami, apartamencie 4- osobowym oraz jednoosobowym pokoju z własną kuchnią. Szczegóły na temat noclegów znajdziesz tutaj.

Smaczne i zdrowe posiłki

Posiłki podczas warsztatów przygotowujemy samodzielnie. Opracowując menu na warsztaty opieramy się głównie na produktach lokalnych, a owoce i warzywa pochodzą prosto z naszego ogrodu, gdzie uprawiamy je bez chemii, w pełni ekologicznie. Nie stanowi dla nas problemu przygotowanie posiłków wegetariańskich lub wegańskich. Stawiamy na domową, smaczną ,,zdrową i kolorową kuchnię. Posiłki przygotowywane są w specjalnie zbudowanej kuchni przylegającej do jadalni z dużym stołem do 20 osób, z podłogą z cegły i ścianami z drewna (tutaj więcej informacji i zdjęć naszej jadalni). W pomieszczeniach tych panuje miła, trochę artystyczna atmosfera, a posiłki wydawane są z dużą starannością i artystycznym wyrazem. 

Najpiękniejsze zakątki Kaszub na wyciągnięcie ręki

Po skończonych zajęciach, możecie zrelaksować się przy ognisku lub podczas przejażdżki rowerowej. Kilka rowerów do dyspozycji. Okolica naszej agroturystyki pełna jest ciekawym miejsc, które zachęcają do pieszych wycieczek.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem warsztatów na Kaszubach, skontaktuj się z nami. Mykowa Góra z pewnością na długo zapadnie w pamięć uczestnikom Twoich zajęć.

Zapraszamy.