+48 501 432 779
kontakt@mykowagora.pl

Czerwcówka z Vedic Art 2018

11-17.06.2018

W tym roku zamiast na majówkę, zapraszam Cię na niezwykłą czerwcówkę!

Odkryj swój twórczy potencjał i maluj z nami w urokliwym zakątku Kaszub. 
Jeśli potrzebujesz zatrzymać się, odetchnąć pełną piersią, odpocząć od codzienności na łonie przyrody, wybierz się w podróż na spotkanie z niezwykłą osobą – z Samym Sobą. Przed nami kolejny warsztat z malowaniem intuicyjnym Vedic Art, w trakcie którego doświadczysz głębokiego zanurzenia w sobie i skontaktujesz się ze swoim Wewnętrznym Twórcą. Na tej drodze docierania do wewnętrznej prawdy, poprowadzą Cię pędzel, farby i Twoje serce.
Daj się porwać atmosferze zabawy, akceptacji i swobodnego wyrażania siebie poprzez kolor na płótnie! Powróć do naturalnej ekspresji, spontaniczności i czystej radości istnienia! Zostań Artystą Sztuki Życia!

Vedic Art, to stworzona przez szwedzkiego artystę Curta Källmana metoda rozwoju osobistego, wykorzystująca jako narzędzie malowanie intuicyjne.
Podczas malowania wg 17-stu zasad Vedic Art przypominamy sobie kim tak naprawdę w swej istocie jesteśmy: Twórcami, a nie odtwórcami. Nie naśladujemy, tylko wyrażamy własne odczucia. Otwierając coraz bardziej serce, docieramy do swojej pierwotnej natury. Nasze prawdziwe JA odtąd zaczyna świecić pełnym blaskiem. Odczuwamy jedność ze swoim dziełem, z innymi, z Wszechświatem, a wtedy wszystko co stworzymy z poziomu serca, przejawia się jako doskonałe.
W trakcie warsztatów odnajdziesz swój własny życiowy rytm, swoją paletę kolorów, swoją niepowtarzalną drogę – ślad pędzla na płótnie. Jest to świetna okazja do spotkania się z wzorcami i programami funkcjonującymi w Twoim życiu , które będą ujawniały się w procesie tworzenia. Podążając za przebudzoną w akcie kreacji intuicją pozbędziesz się wielu ograniczeń, które powodują, że nie możesz korzystać ze swojego potencjału i oddychać pełną piersią. Pozostawisz za sobą oczekiwania, porównania i oceny.
Vedic Art, to proces transformacji, dzięki któremu możesz uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię od dawna pytania. Ujawnią się Twoje ukryte dotąd talenty. Uwierzysz w siebie, w swoją moc sprawczą, zaczniesz szybciej podejmować decyzje i działać. Wzrośnie Twój poziom świadomości, a wszystko to, czego doświadczysz na warsztatach, przełoży się bezpośrednio na pozytywne zmiany w Twoim życiu. Poczujesz, że wiesz i potrafisz, że wszystko jest możliwe, bo potencjał kreacji jest nieograniczony!

DLA KOGO:
Dla osób, które nigdy nie malowały, które malowały, ale czują się zablokowane twórczo, dla tych którzy chcą spróbować czegoś nowego, uwolnić swój potencjał, uaktywnić odpowiedzialną za rozwój kreatywności, prawą półkulę mózgową, otworzyć się na więcej przyjemności i radości w życiu, potrzebują zmiany na polu prywatnym i zawodowym. Dla tych, którzy czują się wewnętrznie wypaleni, chcą się odstresować i dać sobie chwilę oddechu aby odnowić połączenie z duszą i sercem.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:
Wakacyjny warsztat Vedic Art w wersji SLOW trwa 6 dni. Rozpoczynamy w poniedziałek wieczorem 11.06 o godzinie 18 00 spotkaniem w kręgu, wprowadzeniem i kolacją, a kończymy w niedzielę 17.03 po obiedzie o godzinie 17 00. Od Wt do Nd malujemy ok. 6 h dziennie, z przerwą obiadową. 
Tym razem przewidziane są też długie przerwy poobiednie na relaks: spacery, opalanie i na kąpiel w jeziorze.
Dodatkowo dla chętnych przed śniadaniem, poranny rozruch ciała: obejmujący intuicyjny ruch, taniec, podążanie za oddechem i głosem.

Równolegle będzie się odbywał I-y, II-i stopień oraz zaawansowany kurs 6 Vedangas. Po ukończeniu otrzymujesz dyplom ukończenia stopnia podstawowego lub zaawansowanego. Proszę o wcześniejsze zgłoszenie, w którym stopniu chcesz uczestniczyć. 
W zależności od aury, będziemy malowali w plenerze lub w sali warsztatowej. Na miejscu zapewniam sztalugi, papier, ołówki oraz różnorodne materiały do tworzenia struktur. Cena warsztatu nie obejmuje pozostałych materiałów malarskich.
Należy się zaopatrzyć w: podobrazia bawełniane różnego formatu (11 szt.), farby akrylowe w dużych tubkach, min.100ml, pędzle, paletę. Mogę wskazać najbardziej optymalne miejsce zakupu.
Można zabrać też własne materiały do tworzenia faktur (kamyki, piasek, brokaty, kasza, ryż, tasiemki itp.). Część z nich znajdziemy na pewno w naturze.
Dobrze wziąć ze sobą ubrania, które można z radością pobrudzić :)
Jest możliwość zamówienia tzw. „ wyprawki malarskiej”, obejmującej podobrazia, farby itp., która będzie na Ciebie czekała na miejscu. Szczegóły do uzgodnienia drogą mejlową: katarzyna.a.jaworska@gmail.com

MIEJSCE: Mykowa Góra, agroturystyka, malownicze i urokliwe miejsce na Kaszubach, otoczone zielenią pól i lasów, o którym sama właścicielka Mira Myk - Mocny mówi: „Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób”.

W okolicy przepiękne trasy spacerowe, nordic walking i rowerowe.
Dodatkowo na miejscu można wykupić masaże lecznicze oraz relaksacyjne.
https://www.facebook.com/DotykSerca.AgaWilinska/

CENA WARSZTATU : 
Przy zgłoszeniu i wpłacie zadatku do 10.04 włącznie:

11 -17. 06 - 6 dni Vedic Art (cały I lub II stopień) - 900 zł 
11 - 14.06, albo 14 - 17.06 - 3 dni Vedic Art (połowa I lub II stopnia) - 500 zł 
11 - 14.06, albo 14 - 17.06 - Six Vedangas (kurs zaawansowany dla absolwentów II stopnia Vedic Art o siłach przyrody które wspierają manifestację 17 zasad Vedic Art ) - 600 zł

Przy zgłoszeniu i wpłacie zadatku po 10.04.

11 -17. 06 - 6 dni Vedic Art (cały I lub II stopień) - 1000 zł 
11 - 14.06, albo 14 - 17.06 - 3 dni Vedic Art (połowa I lub II stopnia) - 600 zł 
11 - 14.06, albo 14 - 17.06 - Six Vedangas (kurs zaawansowany dla absolwentów II stopnia Vedic Art o siłach przyrody które wspierają manifestację 17 zasad Vedic Art) - 700 zł

Emeryci, renciści, uczniowie i studenci studiów dziennych - 20% zniżki od ceny samego warsztatu + koszty pobytu.
Dzieci uczestników warsztatu, w przedziale wiekowym od 12 do 16 lat - 50% zniżki zniżki od ceny samego warsztatu + koszty pobytu.
Absolwenci Vedic Art, w miarę dostępności miejsc - 100 zł /1 dzień + koszty pobytu.

NOCLEGI I WYŻYWIENIE:
Zakwaterowanie w czteroosobowych domkach w stylu skandynawskim oraz w 2 apartamentach, wyposażonych 
w łazienki i aneksy kuchenne. Pyszne wegetariańskie jedzenie: śniadania, obiady i kolacje, z wyhodowanych w tym pięknym miejscu warzyw i owoców, przygotuje dla nas architektka, artystka - właścicielka Mykowej Góry - Mira Myk - Mocny.

CENA WYŻYWIENIA:
Cały warsztat - 420 zł
Połowa warsztatu - 210 zł

CENA NOCLEGÓW:
W zależności od standardu od 150 - 360 zł za cały warsztat, 75 - 180 zł za połowę warsztatu.
Szczegółowe Informacje, wybór i rezerwacja miejsc: Mirosława Myk - Mocny,
tel. 501 432 779, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
http://www.mykowagora.pl/agroturystyka/domki-holenderskie.html

Emeryci, renciści, uczniowie i studenci studiów dziennych - 20% zniżki od ceny samego warsztatu + koszty pobytu.
Dzieci uczestników warsztatu, w przedziale wiekowym od 12 do 16 lat - 50% zniżki zniżki od ceny samego warsztatu + koszty pobytu.
Absolwenci Vedic Art, w miarę dostępności miejsc - 100 zł /1 dzień + koszty pobytu.

REZERWACJA I DODATKOWE INFORMACJE:
Jeśli poczujesz, że chcesz wziąć udział w warsztacie, to zarezerwuj miejsce i zgłoś chęć uczestnictwa mejlowo, albo telefoniczne, a następnie wpłać bezzwrotną zaliczkę, odpowiednio 450, albo 250 zł na podane konto w ciągu 3 dni od zgłoszenia. Tel. 502 269 986, e-mail: katarzyna.a.jaworska@gmail.com

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA. O REZERWACJI MIEJSCA NA WARSZTACIE I WYBORZE MIEJSCA NOCLEGOWEGO DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZENIA POPARTEGO PRZEDPŁATĄ.

PROWADZENIE:
Katarzyna Jaworska: Jestem rekomendowaną nauczycielką malowania intuicyjnego Vedic Art, arteterapeutką, instruktorką Akademii Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych, instruktorką Kundalini Jogi wg przekazu Yogi Bhajana. Od 6 lat prowadzę zajęcia, które za pomocą malowania intuicyjnego, pracy z ciałem, oddechem i głosem, pomagają uczestnikom pokonywać ograniczenia i otwierać się na ich własny potencjał. Sztuka i twórcze działania, towarzyszą mi od najwcześniejszych lat dziecinnych i mają dla mnie wymiar transformacyjny i terapeutyczny. Fascynuje mnie wnętrze ludzkie i proces pogłębiania samoświadomości poprzez pracę z ciałem, umysłem, taniec terapeutyczny i arteterapię. Kocham piękno w każdej postaci, a zwłaszcza piękno przyrody. Uwielbiam celebrować posiłki w dobrym towarzystwie, muzykę i taniec, które poruszają zmysły. Najbardziej inspirujące są dla mnie spotkania, rozmowy i praca z drugim człowiekiem. Chętnie wędruję brzegiem morza, odpoczywam leżąc na piasku i słuchając szumu fal. Tworzę także obrazy intencyjne i mandale osobiste na zamówienie.
Jestem absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni i historii sztuki na UAM w Poznaniu.