Agroturystyka Mykowa Góra

Zapraszam Państwa na Mykową Górę, agroturystykę ekologiczną, a także ośrodek rozwoju osobistego, przepięknie położoną w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, z pięknym widokiem na całą okolicę, na dużej, atrakcyjnej działce o pow.1.5 ha.

Jest to wyjątkowe, kameralne, niekomercyjne miejsce /maksymalna ilość osób 15-20/ dla osób, które szukają spokoju, wyciszenia, wypoczynku wśród przyrody, w atmosferze sztuki, ekologii, ezoteryki, zdrowego żywienia, dobrych, zdrowych energii, aw przyjaznej człowiekowi przestrzeni, bez cieków szkodliwych dla zdrowia.

Miejsce wakacyjne dla Rodzin z dziećmi, dla osób samotnych i par, a jednocześnie ośrodek, w którym organizujemy warsztaty rozwojowe i artystyczne, promujące zdrowy styl życia i zdrowe odżywianie.

Oferuję noclegi:

- w trzech domkach typu „holenderskiego” /w każdym dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym i łazienką, duży zadaszony taras/, domki przeznaczone dla 2-6 osób. 

- w apartamencie w drewnianym domku z dużą przestronną letnia kuchnią i dwoma pokojami z łazienką /dla 2-4 osób/, z dostępem do sali z małym kominkiem/

- w pokoju z kuchnią i łazienką /dla 1-2osób/ w drewnianym domku.

Miejsca noclegowe są wyposażone w pościel i ręczniki. Kuchnie w pełni wyposażone w naczynia, garnki i sztućce.

Teren jest ogrodzony, bezpieczny dla dzieci z atrakcyjnym miejscem na ognisko, ze stołem i ławkami oraz huśtawkami , zjeżdżalnią dla dzieci i piaskownicą.

W domkach nie ma telewizorów, natomiast jest bezpłatne wi-fi. Można korzystać z licznych ciekawych książek i gier planszowych. Do dyspozycji Gości są rowery.

Dużą atrakcją szczególnie dla dzieci jest pies /owczarek/, który ma na imię Dino . Bawi się piłką nawet z rocznymi dziećmi, daje się głaskać i przytulać. Uwielbia Gości . Są też dwa kotki Puszek i Feliks.

Na terenie „Mykowej Góry” znajdują się dwie sale/ 50 i 60 m2/, jedna z drewnianą podłogą, co daje możliwości przeprowadzenia różnych warsztatów rozwojowych, w tym jogi.

Zapraszam osoby ,które chciałyby przeprowadzić warsztaty do 20 osób. Jest też kuchnia i możliwość gotowania lub zamówienia wyżywienia dla grupy.

 

Zapraszam serdecznie i zachęcam do wypoczynku na „Mykowej Górze”.